ZNAJDŹ NAS NA Facebook

Pośrednik nieruchomości o jakim zawsze marzyłeś/aś


Poznaj nasz zespół

Postawiliśmy sobie za cel bycie przede wszystkim jak najlepszymi pośrednikami nieruchomości na lokalnym rynku. Pragniemy zostać “Twoim osobistym doradcą ds. nieruchomości”. Chcemy, żebyś czuł się bezpiecznie i komfortowo na każdym etapie sprzedaży lub zakupu swojej nieruchomości. Zależy nam, żebyś poczuł, że masz w nas wsparcie i że dbamy o Twój interes. 

Wiemy, jak ważna jest decyzja o sprzedaży bądź zakupie nieruchomości. Przecież dla wielu z nas jest to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dlatego dążymy do tego aby być ekspertami na rynku nieruchomości. Ciągle inwestujemy w rozwój naszych umiejętności, aby dzięki nim móc wspierać naszych klientów na każdym etapie i świadczyć najlepsze usługi w pośrednictwie nieruchomości. Wielu klientów doceniło naszą pracę i wystawiło nam pozytywną ocenę. Zawsze pracujemy, tak, że na taką ocenę zasłużyć.

Wiemy, jak ważny jest dialog, dlatego nasi agenci nieruchomości nie boją się zadawania pytań ale potrafią też słuchać. Wierzymy, że wspólne ustalenie celów pomoże zrealizować marzenie o własnym M4.

Działamy zgodnie ze standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami ustalonymi przez Polską Federację Rynku Nieruchomości (PFRN) – posiadamy licencje zawodowe Nr 24184 oraz 24353, które gwarantują jakość naszych usług.

NASZ ZESPÓŁ

Razem tworzymy zgrany Zespół, który dokłada wszelkich starań, aby jakość oferowanych usług była jak najlepsza. W tym celu wykorzystujemy nasze doświadczenie i umiejętności by jak najlepiej doradzić Ci w tych ważnych wyborach, niezależnie od lokalizacji.
Zapewniamy pełne wsparcie w języku polskim, ale również w języku angielskim i niemieckim.


Ewa Śmiałek-Kowalewska

Doradca ds. nieruchomości - Biuro Lubsko

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z klientem, piastowała wysokie stanowisko managerskie. Zawsze uśmiechnięta, ma niesamowitą łatwość nawiązywania kontaktów i swoim pozytywnym nastawieniem potrafi zarazić wszystkich wokół. Doskonale zorganizowana, ma fantastyczne wyczucie przestrzeni i stylu. Prywatnie spełnia swoje malarskie pasje.


Karolina Radziszewska

Doradca ds. nieruchomości - Biuro Ostrów Wielkopolski

Organizacja i zarządzanie to jej drugie imię. Trzyma pieczę nad sprawami administracyjnymi i nie boi się podejmowania nowych wyzwań. Doświadczenie zdobywała pracując w międzynarodowych zespołach, a liczne podróże sprawiły, że nie straszne jej żadne zawiłości świata biurokracji. Zawsze otwarta i pozytywnie nastawiona. Perfekcjonistka w swojej pracy. Prywatnie miłośniczka literatury.


Łukasz Radziszewski

Doradca ds. nieruchomości - Biuro Ostrów Wielkopolski

Certyfikowany PMP® manager Zespołu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach, a konieczność podróżowania zaowocowała poznaniem europejskich standardów rynków nieruchomości. Posiada bogate doświadczenie w inwestycjach, finansowaniu, negocjacjach. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej i ma tytuł magistra inżyniera budownictwa, a dodatkowo uprawnienia budowlane. Wykorzystuje je, by doradzać naszym Klientom w kwestiach budowlanych. Prywatnie pasjonat rozwoju osobistego, a także kolarstwa i triatlonu.


Jeśli już wiesz, z którym z naszych doradców chciałbyś/chciałabyś współpracować? Możesz skontaktować się z nim bezpośrednio dzwoniąc pod numer telefonu bądź pisząc na adres e-mail dodane w opisie osoby.  

Zachęcamy Cię do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz z najnowszymi ofertami.

Podziel się z innymi: