ZNAJDŹ NAS NA Facebook

Ostrów Wielkopolski, ul. Dembińskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
172 000 PLN
Powierzchnia
51,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Poszukujesz mieszkania 2-pokojowego blisko centrum?
Sprawdź tę ofertę!


➡️ Co jest w ofercie?

Mieszkanie o powierzchni 51,7 m2 w niskim bloku na 3. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz dużego balkonu. Samodzielne z KW.


➡️ O mieszkaniu:

- Pokój dzienny 25m2 - jest duży i widny. Skierowany w południowo-wschodnią stronę, dający doskonałe nasłonecznienie przez większą część dnia. Z tego pokoju jest wyjście na duży balkon.
Istnieje możliwość podziału tego pokoju na dwa, tworząc tym samym dodatkową sypialnię. Na podłodze znajdują się ładne płytki ceramiczne. Ściany są gładkie i pomalowane na jednolity kolor.

- Sypialnia ma 8m2 i skierowana jest na północno-zachodnią stronę. Na podłogach są panele, a ściany pomalowano na jednolity kolor.

- Przedpokój jest centralną częścią mieszkania. Ściany są pokryte tapetą. Na podłodze położono kafle ceramiczne pozwalające w łatwy sposób utrzymać czystość.

- Łazienka oraz toaleta pokryte są dobrze utrzymanymi płytkami ceramicznymi.

- W kuchni podłoga również pokryta jest kaflami ceramicznymi oraz płytkami nad szafkami kuchennymi. Kuchnia dodatkowo jest wyposażona w dobrze utrzymane meble kuchenne.

- Mieszkanie posiada miejskie ogrzewanie i nawet przy dużych mrozach jest bardzo ciepłe. Jest to mieszkanie środkowe.

- Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.

‼ Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia i można się wprowadzać. Atutem tego mieszkania jest doskonały rozkład oraz meble kuchenne, które nie wymagają wymiany co generuje spore oszczędności.


➡️ O okolicy:

Blok znajduje się na niewielkim osiedlu 7 bloków. Osiedle to posiada doskonałą infrastrukturę. Bezpośrednio przy bloku znajduje się market "Grosik", 270m dalej jest Lidl, a 400m Intermarche i Bricomarche.

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas stąd jest zaledwie 2km na Piaski Szczygliczka, a w obrębie 700m znajdują się aż dwie kryte pływalnie.

Masz dzieci? W 8 minut dojdziesz do najbliższego przedszkola, a w 15 minut do najbliższej szkoły podstawowej.


➡️ O bloku:

Blok z końca lat 80tych jest dobrze utrzymany oraz bardzo ciepły. Klatka schodowa jest czysta i w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie jest pod zarządem Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Harcerskiej. Opłaty są bardzo niskie – w sezonie grzewczym tylko 370 zł, a latem około 200 zł. Zawierają ogrzewanie, ciepłą wodę, zimną wodę i ścieki, śmieci i opłaty porządkowe.


➡️ Dla kogo?

- Dla rodziny szukającej mieszkania niewymagającego duże wkładu finansowego na remont.

- Dla osoby chcącej zainwestować środki w mieszkanie na wynajem.Masz dodatkowe pytania odnośnie tej oferty? Zadzwoń i umów się na prezentację Karolina Radziszewska 787 066 906


Biuro M4 Ekspert Nieruchomości
ul. Wrocławska 37 (I piętro)
Ostrów Wielkopolski

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Rok budowy: 1988
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód, Północny zachód
Karolina Radziszewska

Karolina Radziszewska

Doradca ds. nieruchomości - Biuro Ostrów Wielkopolski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M4 Ekspert Nieruchomości Karolina Radziszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest M4 Ekspert Nieruchomości Karolina Radziszewska z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 37, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 928-190-10-00 REGON 369843327 (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@m4ekspert.pl

 … czytaj więcej

 

BIURO NIERUCHOMOŚCI WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ NA LOKALNYM RYNKU – Oddziały w Ostrowie Wielkopolskim i Lubsku