ZNAJDŹ NAS NA Facebook

Jeżeli mówicie dorosłym: „Widziałem piękny dom z czerwonej cegły, z geranium w oknach i gołębiami na dachu” – nie potrafią sobie wyobrazić tego domu.
Trzeba im powiedzieć: „Widziałem dom za sto tysięcy złotych”. Wtedy krzykną: „Jaki to piękny dom!”
Antoine de Saint-Exupéry „Mały Książę”

Wiemy jak zaprezentować Twój Dom, żeby ludzie mówili „Jaki to piękny dom!” i chcieli go kupić!

Zanim przejdziesz dalej odpowiedz sobie na poniższe pytania:

1. Chcesz sprzedawać czy sprzedać swoją nieruchomość?

Wierzymy, że skoro jesteś tu to nie chcesz sprzedawać tylko sprzedać swoją nieruchomość.

Wiemy jak przygotować ofertę Twojej nieruchomości tak, by wyróżniała się spośród innych.

U nas nie znajdziesz zdjęć robionych telefonem komórkowym, ale profesjonalnym sprzętem fotograficznym, bo wiemy, że Kupujący kupuje oczami i atrakcyjna prezentacja zwiększy szansę na korzystną sprzedaż. Nie zmuszamy zainteresowanych by musieli się domyślać jak wygląda Twoja nieruchomość, ale tworzymy jej plany, bo wiemy, że takie działanie zagwarantuje, że na prezentację umówią się Ci, którzy naprawdę są zainteresowani Twoją nieruchomością.

Nie pracujemy jak wędkarz, który raz zarzuci wędkę i czeka, tylko śledzimy i reagujemy na odzew Kupujących, ponieważ wiemy, że proces sprzedaży jest dynamiczny i trzeba dostosowywać go do aktualnych warunków. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie marketingu i sprzedaży, aby jeszcze skuteczniej działać.

Do sprzedaży potrzeba dwojga, a żeby Kupujący podjął ostateczną decyzję również wymaga pracy – potrafimy mu w tym pomóc tak, by transakcja była w pełni satysfakcjonująca dla obu stron.

2. Czy boisz się, że Twój agent zniknie po podpisaniu umowy?

Gdy nawiążemy współpracę możesz być pewien, że nie znikniemy zaraz po podpisaniu umowy.

Naszym standardem jest praca z Klientem, który zawsze jest informowany na bieżąco o swojej ofercie. Szanujemy Twój czas, dlatego przedstawimy Ci tylko starannie wyselekcjonowanych potencjalnych Kupujących. Wspólnie przejdziemy przez całą drogę prowadzącą do satysfakcjonującej sprzedaży tak, byś czuł się pewnie na każdym etapie tej drogi. Pamiętaj, że reprezentujemy Ciebie i dbamy o Twoje interesy.

3. Czy wiesz kogo wpuszczasz do domu?

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo – zapytasz w jaki sposób?

Na pewno uczono Cię i sam uczysz swoje dzieci, by nie wpuszczać obcych do swojego domu. To dlaczego miałbyś pozwolić aby obce osoby wchodziły do Twojego domu kiedy chcesz go sprzedać? My też byśmy na to nie pozwolili, dlatego zawsze jesteśmy z oglądającym i dbamy o to, by była to osoba zainteresowana Twoją nieruchomością, a nie Twoim telewizorem. Z nami masz pewność, że wiesz kogo wpuszczasz za próg.

4. Czy wiesz jakie „trupy” mogą chować się w szafie Twojej nieruchomości?

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży nie obejmuje tylko tego, co widać gołym okiem. Czy wiesz jakie „trupy” mogą chować się w szafie Twojej nieruchomości? Wyobraź sobie, że masz już umówione spotkanie na podpisanie umowy sprzedaży, a na dzień przed notariusz dzwoni do Ciebie z informacją, że transakcja nie może dojść do skutku. Dlaczego? Bo dokumentacja jest niekompletna – wyszedł przysłowiowy „trup” z szafy – stara niewykreślona hipoteka, służebność drogi i inne dawno zapomniane sprawy. Czy nie wolałbyś uniknąć takiej sytuacji? Dla nas  też byłaby to porażka, dlatego w standardzie naszej pracy sprawdzamy dokumentację na samym początku i pomagamy wyjaśnić wszelkie nieścisłości, aby nic nie mogło stanąć na przeszkodzie udanej transakcji.

5. Czy umowa ściągnięta z Internetu zabezpieczy Twoje interesy?

Nasza współpraca nie kończy się z chwilą, kiedy Kupujący powie magiczne: „tak, chcę kupić”. Od deklaracji do podpisu na akcie notarialnym wciąż dzieli Cię kilka kroków, które pokonamy wspólnie. Dlaczego tak nam na tym zależy? Zastanów się czy zleciłbyś sporządzenie umowy dla najważniejszej inwestycji w Twoim życiu przypadkowemu przechodniowi? Jaką masz pewność, że umowę z Internetu przygotowała kompetenta osoba? Pamiętaj, że każda nieruchomość jest inna i zapisy umowne muszą być dostosowane do jej rzeczywistych warunków. Uważamy, że Kupujący również musi czuć pewność gwarancji swoich praw. Dlatego współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, a interesy zarówno sprzedającego jak i kupującego są zabezpieczone naszym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

To, że doszedłeś do tego miejsca może oznaczać, że zrozumiałeś, że sprzedaż lub kupno nieruchomości może okazać się zawiłą drogą z wieloma przeszkodami. A współpraca z profesjonalnym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z państwową licencją zawodową pomoże Ci przejść tę drogę bezpiecznie, bez niepotrzebnych potknięć.

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

Chcesz kupić nieruchomość? – z nami nie może być łatwiej.

Powiedz swojemu doradcy czego szukasz, a on zajmie się resztą. Tylko 6 kroków dzieli Cię od zakupu.

Wahasz się przed zakupem mieszkania/domu z rynku wtórnego?

Boisz się kosztów remontu czy wad nieruchomości? Obawiasz się, że remont pochłonie Twój budżet? Nie jesteś pewien, które prace należy wykonać w pierwszej kolejności, a które mogą zostać odłożone na później? Skontaktuj się z naszym doradcą – ekspertem w tym zakresie jest Łukasz Radziszewski, inżynier budownictwa z uprawnieniami budowlanymi i latami doświadczenia.

Inwestujesz lub szukasz nieruchomości pod inwestycję?

Wykorzystaj nasze międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Znamy specyfikę rynków europejskich i biegle władamy językami angielskim i niemieckim.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla inwestorów każdego szczebla – skontaktuj się z Łukaszem Radziszewskim, który odpowie na Twoje pytania.

To tylko krótkie wprowadzenie do zakresu naszych działań. Jest ich o wiele wiele więcej, ale wszystkie sprowadzają się do jednego  – chcemy oferować nową jakość na lokalnym rynku nieruchomości!

Już teraz skontaktuj się z nami i poproś o spotkanie z naszym doradcą. Na początek umówimy się na spotkanie w swobodnej atmosferze, w trakcie którego my poznamy Twoje oczekiwania, a Ty dowiesz się jak dopasujemy nasze usługi i działania do Twoich indywidualnych potrzeb.

Podziel się z innymi: