Sprzedajesz swój Dom lub mieszkanie?

Które zaangażuje się na

Chcesz sprzedać czy sprzedawać nieruchomość? Jeśli zależy Ci na oszczędności „sprzedać” będzie dla Ciebie bardziej interesujące. „Sprzedawać” można latami. Wiemy jak przygotować i promować nieruchomość, żeby sprzedać ją szybko. 

Zacznij od kontaktu z lokalnym ekspertem ds. nieruchomości

To absolutnie nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać. 

Znamy ceny transakcyjne sprzedaży wszystkich mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim z ostatnich 6 miesięcy. Chcesz wiedzieć w jakiej cenie sprzedawały się mieszkania podobne do Twojego? Zostaw do siebie kontakt. 

Zostawiając kontakt do siebie nie zobowiązujesz się do niczego. Ale jeśli w przyszłości nawiążesz z nami współpracę, a skontaktowałeś się z nami za pomocą tego formularza

Atrakcyjna nieruchomość, będzie krócej na rynku i uzyska lepszą cenę.

Dbamy o to, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów wieloma kanałami. Wiele portali, social media, lokalna TV, promocja wizualna na nieruchomości. Atrakcyjna nieruchomość, będzie krócej na rynku i uzyska lepszą cenę sprzedaży. Czy nie o taką korzyść Ci chodzi?

Twój Interes

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest cena Twojej nieruchomości. Dlatego dbamy tylko o Twój interes i o to żebyś uzyskał najlepszą cenę. Pobieramy wynagrodzenie tylko z jednej strony, żebyśmy mogli reprezentować tylko jedną stronę transakcji. Uczciwe prawda?

Marketing

Umiemy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, często wykorzystując niestandardowe kanały. Nasza rozpoznawalna i spójna marka podniesie styl i historie Twojej nieruchomości.

pełne wsparcie

Przekazując nam swoją nieruchomość możesz się zrelaksować. Od tego czasu my się wszystkim zajmujemy, obieramy telefony, umawiamy prezentacje, organizujemy dokumenty, przygotowujemy umowy, i przygotowujemy nieruchomość do przekazania nowemu właścicielowi.

Dobre zdjęcie zwiększy sprzedaż Twojego mieszkania

Profesjonalna fotografia

Zawsze duży nacisk kładziemy na wizualną prezentację nieruchomości. Potrafimy wyróżnić się spośród setek ofert na portalach ogłoszeniowych. Zdziwisz się jak atrakcyjnie może wyglądać Twoja nieruchomość, jeśli jest odpowiednio zaprezentowana. Atrakcyjna nieruchomość, będzie krócej na rynku i uzyska lepszą cenę.

Jak szybko sprzedać mieszkanie? Dobrym zdjęciem
Wiemy jak skutecznie promować Twoją nieruchomość

Jeśli zastanawiasz się czy warto? Zobacz co piszą o nas inni.

Wielu naszych klientów jest bardzo pozytywnie zaskoczonych współpracą i polecają nas swoim znajomym.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, na każde zadane pytanie dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź, dzięki temu zakup mieszkania nie był taki stresujący. Pan Łukasz bardzo miła, pomocna i życzliwa osoba. Polecamy i pozdrawiamy 😊

Katarzyna Stasiak

Pani Karolina bardzo nas zaskoczyła na plus (a mieliśmy do czynienia z różnymi biurami nieruchomości wcześniej, niektóre były bardzo miłe, ale nie wszystkie). Przede wszystkim poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego. Dosłownie wszystkiego. Przy czym sama podsuwa pomysły, na które my byśmy nawet nie wpadli. Jeśli szukacie kogoś, kto nie tylko Wam coś dobrego sprzeda, ale jeszcze bezboleśnie i bezpiecznie przeprowadzi przez cały proces, to właśnie znaleźliście. Wzorowa obsługa klienta. Polecam!

Michał Terajewicz

M4 Expert Nieruchomości to nowa jakość na rynku nieruchomości. Pan Łukasz prezentuje bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy. Śmiało mogę polecić. Moim zdaniem to najlepsze biuro nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim .

Monika szymczak

Zapraszamy do współpracy

Wielu naszych klientów jest bardzo pozytywnie zaskoczonych współpracą i polecają nas swoim znajomym. Zostań naszym zadowolonym klientem. 

Skontaktuj się z nami

PAMIĘTAJ: Jeśli w przyszłości nawiążesz z nami współpracę, a skontaktowałeś się z nami za pomocą tego formularza

AdresWrocławska 37, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia

poniedziałek09:00–17:00
wtorek09:00–17:00
środa09:00–17:00
czwartek09:00–17:00
piątek09:00–17:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte