Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?

Które zaangażuje się na

Współpracuj z M4 Ekspert Nieruchomości

Jeśli planujesz sprzedać nieruchomość zacznij od kontaktu z lokalnym ekspertem ds. nieruchomości

Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy jak najkorzystniej zaprezentować i sprzedać Twoją nieruchomość. 

Zapewniamy całościową obsługę sprzedaży poczynając przygotowania oferty, a kończąc na przekazaniu kluczy nowemu właścicielowi. Wszystko zrobimy za Ciebie. 

Możesz do nas zadzwonić. Telefon znajdziesz na dole, ale jeśli skontaktujesz się za pomocą tego formularza i nawiążesz z nami współpracę to

Dlaczego warto współpracować z M4 Ekspert Nieruchomości?

Atrakcyjna nieruchomość jest krócej na rynku i osiąga lepszą cenę. Jesteśmy biurem, które jest czymś więcej niż tablicą ogłoszeń, wiemy jak podnieść wartość i atrakcyjność Twojej nieruchomości. 

Zadbamy o Twój Interes

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest cena Twojej nieruchomości. Dlatego dbamy tylko o Twój interes i o to żebyś uzyskał najlepszą cenę. Pobieramy wynagrodzenie tylko z jednej strony, żebyśmy mogli reprezentować tylko jedną stronę transakcji. Dlaczego to jest takie istotne? Niestety zdarzało nam się, że klienci chcący nabyć nieruchomość próbowali zapłacić nam większą prowizję, żebyśmy negocjowali na niekorzyść sprzedających. Chciałbyś być na miejscu takiego sprzedającego? Nie dość, że zapłacisz za pośrednictwo a do tego pod presją obniżysz cenę. Nietrudno policzyć jak duże to mogą być koszty. Zależy nam na uczciwości i przejrzystości. Nie obiecujemy, że wykonamy swoją pracę za darmo, ale możemy obiecać, że z M4 Ekspert Nieruchomości będziesz zrobimy wiele, żeby sprzedać Twoją nieruchomość i od początku będzie dla Ciebie jasne jaki będzie tego koszt. Z zasady nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej, zatem próby nieuczciwych praktyk kupujących nas nie dotyczą. Dla nas pozytywne rekomendacje osób, które kupiły nieruchomość za naszym pośrednictwem są wystarczającym wynagrodzeniem.

Skuteczny Marketing

Umiemy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, często wykorzystując niestandardowe kanały. Nasza rozpoznawalna i spójna marka podniesie styl i historie Twojej nieruchomości. Przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży w taki sposób, aby potencjalni klienci mogli się w niej zakochać od pierwszego wejrzenia. Wiem w jaki sposób, oraz gdzie skutecznie zaprezentować nieruchomość, tak aby szybko znalazła swojego nabywcę. Mamy w naszym portfolio nieruchomości, które nieskutecznie były sprzedawane przez swoich właścicieli a nawet przez inne biura nieruchomości, a które zostały nam powierzone i sprzedaliśmy je z sukcesem w krótkim czasie. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na przygotowanie nieruchomości oraz atrakcyjną prezentację zarówno w internecie jak i na zewnątrz.

Wiemy jak skutecznie promować Twoją nieruchomość

Gwarantujemy pełne wsparcie

Przekazując nam swoją nieruchomość możesz się zrelaksować. Wiemy jak cenny jest dla Ciebie Twój czas, dlatego to my się wszystkim zajmujemy. Pomożemy przygotować Ci Twoje mieszkanie lub dom tak aby świetnie się prezentował dla kupujących. Zrobimy profesjonalną sesję fotograficzną, tak aby pokazać potencjał Twojej nieruchomości. To my będziemy odbierać wszystkie telefony od zainteresowanych osób. Jeśli sprzedajesz nieruchomość w której mieszkasz, to ustalimy dogodny dla Ciebie termin prezentacji. Jeśli jest to niezamieszkała nieruchomość zaprezentujemy tę nieruchomość sami. Nie musisz wiedzieć jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży. Ważne, że my to wiemy. Mało tego, sami pójdziemy do urzędów i spółdzielni i pobierzemy te dokumenty za Ciebie. Wiemy, że są przyjemniejsze rzeczy dla Ciebie niż chodzenie po urzędach. Dla Ciebie będziemy mieli jedno zadanie. Powiedzieć nam jaki jest dogodny dla Ciebie termin aktu notarialnego, żebyśmy mogli przygotować wszystko z notariuszem. Pewnie myślisz, że po akcie Cie opuścimy? Nic bardziej mylnego. Zadbamy również o to, żeby odpowiednio przekazać nieruchomość nowemu właścicielowi. Nie chcesz przecież płacić rachunków nowego właściciela prawda?

Profesjonalna fotografia Twojej nieruchomości

Zawsze duży nacisk kładziemy na wizualną prezentację nieruchomości. Potrafimy wyróżnić się spośród setek ofert na portalach ogłoszeniowych. Zdziwisz się jak atrakcyjnie może wyglądać Twoja nieruchomość, jeśli jest odpowiednio zaprezentowana. Dlatego u nas nie będziemy prosić Cię, żebyś przesłał nam zdjęcia Twojej nieruchomości. Nie wpadniemy również z telefonem komórkowym na 3 min, żeby cyknąć kilka zdjęć. Używamy profesjonalnego sprzętu i rezerwujemy sobie sporo czasu, aby wykonać dobre zdjęcia Twojej nieruchomości. Atrakcyjna nieruchomość jest krócej na rynku i osiąga lepszą cenę. Wizualna oprawa ma ogromne znaczenie.

Dobre zdjęcie zwiększy sprzedaż Twojego mieszkania
Jak szybko sprzedać mieszkanie? Dobrym zdjęciem

Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto? Zobacz co piszą o nas inni.

Wielu naszych klientów jest bardzo pozytywnie zaskoczonych współpracą i polecają nas swoim znajomym.

„Bardzo profesjonalne podejście do klienta, na każde zadane pytanie dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź, dzięki temu zakup mieszkania nie był taki stresujący. Pan Łukasz bardzo miła, pomocna i życzliwa osoba. Polecamy i pozdrawiamy 😊

Katarzyna

„Pani Karolina bardzo nas zaskoczyła na plus (a mieliśmy do czynienia z różnymi biurami nieruchomości wcześniej, niektóre były bardzo miłe, ale nie wszystkie). Przede wszystkim poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego. Dosłownie wszystkiego. Przy czym sama podsuwa pomysły, na które my byśmy nawet nie wpadli. Jeśli szukacie kogoś, kto nie tylko Wam coś dobrego sprzeda, ale jeszcze bezboleśnie i bezpiecznie przeprowadzi przez cały proces, to właśnie znaleźliście. Wzorowa obsługa klienta. Polecam!”

Michał

„Profesjonalna obsługa. Bardzo dobrze przygotowana oferta sprzedaży mojej nieruchomości. Polecam”

Bartek

M4 Expert Nieruchomości to nowa jakość na rynku nieruchomości. Pan Łukasz prezentuje bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy. Śmiało mogę polecić. Moim zdaniem to najlepsze biuro nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim .

Monika

Zapraszamy do współpracy

Dołącz do naszych zadowolonych klientów 

Skontaktuj się z nami

PAMIĘTAJ: Jeśli skontaktujesz się za pomocą tego formularza i nawiążesz z nami współpracę to

Wolisz tradycyjną formę kontaktu?

Odwiedź nas w naszym biurze, lub zadzwoń.

AdresWrocławska 37, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Godziny otwarcia
poniedziałek 09:00–17:00
wtorek 09:00–17:00
środa 09:00–17:00
czwartek 09:00–17:00
piątek 09:00–17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte